Co nabízíme

Novostavby

Nabízíme komplexní služby při realizaci klasických zděných novostaveb rodinných domů a administrativních budov. Zajistíme vypracování projektové dokumentace, zhotovíme základovou desku a provedeme hrubou stavbu domu.

Dle přání zákazníka můžeme zajistit další práce, které jsou nedílnou součástí výstavby objektu, jako například provedení rozvodů ZTI, ÚT a elektroinstalace, zhotovení omítek, sádrokartonových konstrukcí, montáže obkladů, dlažeb a jiných podlahových krytin, dodávku dřevěných nebo plastových oken a dveří.

Rekonstrukce

Zrekonstruujeme a kompletně opravíme jakýkoliv objekt, uvnitř i vně. Kompletně opravíme a zateplíme vnější plášť budovy, zajistíme výměnu krovu a střešní krytiny, nebo provedeme opravu stávajících. Zajistíme bezbariérovost objektu tím, že upravíme vstup do budovy, a nainstalujeme výtah.

Dále zrekonstrujeme bytové jádro a kompletně opravíme váš byt nebo dům, dle nejmodernějších požadavků. Spolupracujeme také s designery, kteří Vám mohou pomoci při výběru nejvhodnějších barev a materiálů.

Renovace

Dle požadavků památkové péče a investora provedeme kompletní renovaci historických objektů a sakrálních staveb ve spolupráci s restaurátory, uměleckými kováři a truhláři.

Sádrokarton

Provádíme montáž sádrokartonových kontrukcí od podlahy po podhledy a vlastníme oprávnění na provádění protipožárních sádrokartonových konstrukcí.

Zateplování

Provádíme kontaktní zateplovací systém vnějších omítek a ploché střechy. Při zateplování zajistíme výměnu oken a stávajících meziokenních vložek. Kompletně opravíme balkóny a nainstalujeme nové zábradlí.

Pronájem

Zájemcům pronajmeme vysokozdvižnou montážní plošinu s možností zdvihu až do 12 m nebo složení břemen pomocí hydraulické ruky do stejné vzdálenosti. Dále nabízíme pronájem kontejnerů na suť včetně odvozu.